top of page

ZDOBIENIE ODZIEŻY

Folie, transfery, hafty, sitodruk i wiele więcej!

WhatsApp Image 2022-03-22 at 212.42.00.jpeg
IMG_8805.jpg

SUBLIMACJA

Niezniszczalny nadruk na odzieży poliestrowej

Sposób nadruku, od którego tak naprawdę wywodzi się nasza działalność. Przygodę z produkcją rozpoczęliśmy jako producent odzieży sportowej, a z czasem rozszerzyliśmy naszą działalność do szerokopojętej produkcji odzieży.

Nadruk sublimowany stosuje się na materiałach z przewagą poliestru w składzie. Cechuje go niezniszczalna jakość. Nadruki tego typu nie spierają się, nie są wyczuwalne w dotyku oraz nie ulegają odbarwieniu. 

Głównym przeznaczeniem tego rodzaju nadruku jest odzież sportowa tj. rashguardy, legginsy, bluzy sportowe, kurtki, spodenki treningowe, spodenki kąpielowe, tank topy ale również kubki, smycze, proporczyki i wiele więcej.  

HAFTY

Tam, gdzie liczy się jakość

Haft to z pewnością wyróżnik jakości. Jeśli chcesz nadać niepowtarzalnego stylu swojemu produktowi, z pewnością będzie to dobra opcja. 

W zależności od komplikacji haftu, można go nanieść na większość rodzajów odzieży jak i dodatków odzieżowych. Możemy zastosować haft płaski lub z wypukłym efektem 3D. 

Głównymi produktami na których wykonujemy hafty są czapki, bluzy, polówki oraz koszulki.

 

03.jpg
04.jpg
PACKSHOTY03.jpg
PACKSHOTY01.jpg

SITODRUK

Gdy trwałość ma znaczenie

Jest to jedna z najpopularniejszych metod nadruku dostępna na rynku. Idealna do produkcji większej ilości nadruków. Nieograniczone możliwości w kwestii kolorów oraz ogromna powierzchnia sprawiają, że nadruk tego typu od wielu lat dominuje na rynku odzieżowym.

Najpopularniejszymi produktami, na jakich znajdziesz tego typu nadruki są z pewnością koszulki oraz bluzy. Sitodruk jest jednak stosowany również na spodenkach, torbach, plecakach itp. 

DTF

Nowość na rynku!

To jedna z najnowszych form zdobienia odzieży jaka pojawiła się na rynku. Pozwala przenieść cyfrową jakość nadruku na tekstylia za pomocą specjalnej folii. Nie wymaga dużych nakładów, a przy tym uzyskuje o wiele lepszą jakość nadruku niż tradycyjny nadruk DTG. Ilość kolorów nie wpływa na cenę, jak w przypadku sitodruku. Jest to z pewnością idealne rozwiązanie na koszulki okazjonalne bądź dla grup liczących 20-30 osób. Brak potrzeby przygotowania matryc, jak w sitodruku, z pewnością obniża koszty produkcji. Jest to o wiele tańsze rozwiązanie od strony finansowej od nadruku DTG. Podczas wyceny uwzględniana jest tylko wielkość nadruku.

DTF jest idealny do stosowania na koszulkach, bluzach, spodniach, czapkach, workach, torbach, spodenkach itp. Jest to z pewnością forma nadruku którą polecamy wszystkim Klientom bezpośrednim. Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza, a my przygotujemy dla Państwa specjalną wycenę. 


 

gz1.jpg
WhatsApp Image 112022-03-22 at 12.42.06.jpeg
vis_edited.jpg
gr1.jpg
IMG_160221646410321281.jpg
gz2.jpg
bottom of page