ZDOBIENIE ODZIEŻY

Folie, transfery, hafty, sitodruk i wiele więcej!

WhatsApp Image 2022-03-22 at 212.42.00.jpeg
IMG_8805.jpg

SUBLIMACJA

Niezniszczalny nadruk na odzieży poliestrowej

Sposób nadruku od którego tak naprawdę wywodzi się nasza działalność. Przygodę z produkcją rozpoczęliśmy jako producent odzież sportowej która wraz z rozwojem przekształciła się w firmę zajmującą się szerokopojętą produkcją odzieży.

Nadruk sublimowany stosuje się na materiałach z przewagą poliestru. Cechuje go niezniszczalna jakość, nadruki tego typu nie spierają się, nie są wyczuwalne w dotyku oraz nie ulegają odbarwieniu. 

Głównym przeznaczeniem tego rodzaju nadruku jest odzież sportowa tj. rashguardy, legginsy, bluzy sportowe, kurtki, spodenki treningowe, spodenki kąpielowe, tank topy ale również kubki, smycze, proporczyki i wiele więcej.  

HAFTY

Tam gdzie liczy się jakość

Haft to z pewnością wyróżnik jakości, jeżeli chcesz nadać niepowtarzalnego stylu swojemu produktowi z pewnością będzie to dobra opcja. 

W zależności od komplikacji haftu można go nanieść na większość rodzajów odzieży jak i dodatków odzieżowych. Możemy zastosować haft płaski lub z wypukłym efektem 3D. 

Głównymi produktami na których wykonujemy hafty są czapki, bluzy, polówki oraz koszulki 

 

03.jpg
04.jpg
PACKSHOTY03.jpg
PACKSHOTY01.jpg

SITODRUK

Gdy trwałość ma znaczenie

Jedna z najpopularniejszych metod nadruku dostępna na rynku. Idealna do produkcji większej ilości nadruków. Nieograniczone możliwości w kwestii kolorów oraz ogromna powierzchnia sprawiają że nadruk tego typu od wielu lat dominuje na rynku.

Najpopularniejszymi produktami na jakich znajdziesz tego typu nadruki to z pewnością koszulki oraz bluzy natomiast stosowany jest również na spodenkach, torbach, plecakach itp. 

DTF

Nowość na rynku!

Jedna z najnowszych form zdobienia odzieży jaka pojawiła się na rynku, pozwala przenieść cyfrową jakość nadruku na tekstylia za pomocą specjalnej folii. Nie wymaga dużych nakładów, uzyskuje o wiele lepszą jakość nadruku niż tradycyjny nadruk DTG, ilość kolorów nie wpływa na cenę jak w przypadku sitodruku. Jest to z pewnością idealne rozwiązanie na koszulki okazjonalne jak i dla grup liczących 20-30 osób. Brak potrzeby przygotowania matryc jak w sitodruku z pewnością obniża koszta produkcji, o wiele tańsze rozwiązanie od strony finansowej niż nadruk DTG. Podczas wyceny uwzględniana jest tylko wielkość nadruku.

Idealne do zastosowania na koszulkach, bluzach, spodniach, czapkach, workach, torbach, spodenkach itp. Jest to z pewnością forma nadruku którą polecamy wszystkim klientom bezpośrednim. Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza a przygotujemy dla Państwa specjalną wycenę. 


 

gz1.jpg
WhatsApp Image 112022-03-22 at 12.42.06.jpeg
vis_edited.jpg
gr1.jpg
IMG_160221646410321281.jpg
gz2.jpg