top of page
vis_edited_edited_edited_edited_edited.j
vis_edited.jpg

Produkcja (odzieży) Vision Wear  to miejsce, do którego wpadniesz z pomysłem, a wyjdziesz z gotową marką odzieżową. W swoim zespole posiadamy grafików, projektantów, konstruktorów, krawcowe, specjalistów do spraw zdobienia, a także całkiem niezłe zaplecze kontaktów :) Wiemy, jak ciężko wchodzi się do świata produkcji odzieży, ilu wyzwaniom trzeba stawić czoła oraz ile niezbędnych rzeczy pozyskać. Na szczęście te lata już za nami - dzięki wiedzy, którą posiadamy załatwisz wiele spraw w jednym miejscu :) Chętnie podpowiemy Ci, gdzie znajdziesz potrzebne materiały, damy namiary na producentów dodatków odzieżowych i wykonamy zdobienia, a gotowy do sprzedaży produkt zapakujemy wedle Twojego uznania. 

 

Jako firma Vision Wear produkujemy odzież od ponad 5 lat - jest to jednak moment powstania samej marki. Nasi pracownicy specjalizują się w swojej profesji od ponad 20 lat. Zrealizowaliśmy w tym czasie produkty z najróżniejszych dziedzin: odzież sportowa, sukienki, dresy, płaszcze, odzież dziecięca, czapki, szaliki, maski, kominy, kominiarki, kurtki, softshelle i wiele, wiele więcej… 

 

Lubimy wyzwania - to z pewnością słowa, które nas cechują. Nie jesteśmy ludźmi, którzy grymaszą, mając w perspektywie stworzenie czegoś nowego, czegoś wyjątkowego. Każda z naszych krawcowych potrafi od A do Z uszyć każdy produkt jaki produkujemy. Nie jesteśmy firmą, w której krawcowa przez 20 lat szyje jeden element, jak w przypadku dużych produkcji. Cenimy sobie jakość i dokładność, dlatego stawiamy na wykwalifikowany personel. Jeżeli czegoś nie wiemy, nie potrafimy lub nie mieliśmy jeszcze okazji wyprodukować, stajemy na głowie, by pomóc Klientowi osiągnąć założony cel. Gdy widzimy przeszkodę, nie cofamy się - staramy się ją obejść, przeskoczyć lub po prostu zburzyć! 

 

Wpadnij do naszej siedziby i przekonaj się sam: luźna atmosfera, pyszna kawa oraz pomysł goniący

pomysł - tego możesz się spodziewać odwiedzając nas :) 

bottom of page