top of page

BAWEŁNIANA KOSZULKA NA RAMIĄCZKACH

Bluzy bawełniane to produkt najczęściej wybierany przez naszych klientów. Zarówno grupy, drużyny jak i firmy zachwycają się naszymi ciepłymi bluzami bawełnianymi, szeroki wachlarz możliwości zdobień pozwala nam osiągać efekty jakich nie znajdziesz w markecie. Łączenie materiałów, różnego rodzaju przeszycia, dodatki zdobienia to nasza specjalność. Realizujemy zamówienia od bardzo małych nakładów aż po wielotysięczne. 
Standardowym materiałem jaki wykorzystujemy do produkcji bluz jest dresowa drapana o gramaturze 320 g/m2 oraz składzie 95% bawełna 5% elastan. Dzięki dodatku niewielkiej ilości elastanu bluzy są elastyczne oraz z łatwością wracają do swojego pierwotnego kształtu. Jest to jeden z produktów który z pewnością zostanie z Tobą na kilka sezonów.

DOSTĘPNA PALETA KOLORÓW 

Do produkcji koszulek wykorzystujemy różnego koloru bawełnę w zależności od potrzeb klienta. Ich dostępność jest różna przez co nie jesteśmy w stanie zagwarantować cyklicznej powtarzalności barw natomiast w przypadku większych nakładów jesteśmy w stanie ją wyprodukować na życzenie klienta. Zamówienia na różnego koloru bluzy realizujemy już od 20 szt (1 belka materiału) natomiast kolory zamawiane na specjalne życzenie realizujemy od 600-700 sztuk. Standardowymi kolorami które dostępne są również w mniejszych nakładach: 
biala.png
czarna.png

BIAŁY

CZARNY

NADRUKI

 Wszystkie rodzaje nadruków jakie wykonujemy oraz ich opis dostępne są tutaj -> NADRUKI W razie pytań odnośnie plików potrzebnych do realizacji danego rodzaju nadruku zapraszamy do kontaktu. Jeżeli pliki się nie nadają jesteśmy w stanie pomóc/zaprojektować odzież.  
bottom of page