top of page

KOSZULKI BAWEŁNIANE

Koszulka bawełniana to produkt, od którego większość firm, grup i marek zaczyna - absolutny niezbędnik, którego nie da się pominąć. Koszulki szyjemy już od niewielkich nakładów aż po wielotysięczne. Standardowo korzystamy z wysokiej jakości 100% bawełny w gramaturze 200 g/m2, jednak dla bardziej wymagających Klientów jesteśmy w stanie zorganizować innego rodzaju materiał. Z kolei osobom, które szukają budżetowego rozwiązania, proponujemy zajrzeć do zakładki ODZIEŻ REKLAMOWA, gdzie znajduje się oferta na nadruki nanoszone na gotowe produkty. 
POSIADAMY SZEROKI WACHLARZ FASONÓW, PONIŻEJ PREZENTUJEMY NAJPOPULARNIEJSZE:
koszulka.png
koszulka raglan.png

Klasyczna koszulka

Koszulka z rękawami sublimacyjnymi

koszulka kieszonka.png

Koszulka z kieszonką

Jeżeli nasze standardowe konstrukcje nie odpowiadają Twoim potrzebom mamy możliwość stworzenia nowych specjalnie na życzenie klienta.

DOSTĘPNA PALETA KOLORÓW 

Do produkcji koszulek wykorzystujemy różne kolory bawełny, w zależności od potrzeb Klienta. Ich dostępność jest zmienna, przez co nie jesteśmy w stanie zagwarantować cyklicznej powtarzalności barw, jednak w przypadku większych nakładów, możemy ją wyprodukować na życzenie Klienta. Zamówienia na różnego koloru bluzy realizujemy już od 20 szt (1 belka materiału) natomiast kolory zamawiane na specjalne życzenie realizujemy od 600-700 sztuk. Standardowymi kolorami, które dostępne są również w mniejszych nakładach, są: 
biala.png
czarna.png

BIAŁY

CZARNY

NADRUKI

 Wszystkie rodzaje nadruków, jakie wykonujemy oraz ich opis dostępne są tutaj -> NADRUKI. W razie pytań dotyczących plików potrzebnych do realizacji danego rodzaju nadruku, zapraszamy do kontaktu. Jeżeli pliki się nie nadają jesteśmy w stanie pomóc w zaprojektowaniu odzieży.  
MG_5685-scaled.jpg
MG_5735-scaled.jpg
MG_5537-scaled.jpg
MG_4767-scaled.jpg
DSC05969.jpg
DSC05977.jpg
MG_4726-scaled.jpeg
MG_4723-1-scaled.jpeg
MG_5575-scaled.jpeg
bottom of page