KOSZULKI BAWEŁNIANE

Koszulki bawełniane, produkt od którego większość firm, grup, marek zaczyna. Absolutny niezbędnik którego nie da się pominąć. Koszulki szyjemy już od niewielkich nakładów aż po wielotysięczne. Standardowo korzystamy z wysokiej jakości 100% bawełny w gramaturze 200 g/m2, dla klientów bardziej wymagających jesteśmy w stanie zorganizować innego rodzaju materiał. Z kolei dla osób które szukają budżetowego roziwązania proponujemy zajrzeć do zakładki ODZIEŻ REKLAMOWA gdzie znajduje się oferta na nadruki nanoszone na gotowe produkty. 
POSIADAMY SZEROKI WACHLARZ FASONÓW, PONIŻEJ PREZENTUJEMY NAJPOPULARNIEJSZE:
koszulka.png
koszulka raglan.png

Klasyczny koszulka

Koszulka z rękawami sublimacyjnymi

koszulka kieszonka.png

Koszulka z kieszonką

Jeżeli nasze standardowe konstrukcje nie odpowiadają Twoim potrzebą mamy możliwość stworzenia nowych specjalnie na życzenie klienta.

DOSTĘPNA PALETA KOLORÓW 

Do produkcji koszulek wykorzystujemy różnego koloru bawełnę w zależności od potrzeb klienta. Ich dostępność jest różna przez co nie jesteśmy w stanie zagwarantować cyklicznej powtarzalności barw natomiast w przypadku większych nakładów jesteśmy w stanie ją wyprodukować na życzenie klienta. Zamówienia na różnego koloru bluzy realizujemy już od 20 szt (1 belka materiału) natomiast kolory zamawiane na specjalne życzenie realizujemy od 600-700 sztuk. Standardowymi kolorami które dostępne są również w mniejszych nakładach: 
biala.png
czarna.png

BIAŁY

CZARNY

NADRUKI

 Wszystkie rodzaje nadruków jakie wykonujemy oraz ich opis dostępne są tutaj -> NADRUKI W razie pytań odnośnie plików potrzebnych do realizacji danego rodzaju nadruku zapraszamy do kontaktu. Jeżeli pliki się nie nadają jesteśmy w stanie pomóc/zaprojektować odzież.  
MG_5685-scaled.jpg
MG_5735-scaled.jpg
MG_5537-scaled.jpg
MG_4767-scaled.jpg
DSC05969.jpg
DSC05977.jpg
MG_4726-scaled.jpeg
MG_4723-1-scaled.jpeg
MG_5575-scaled.jpeg