top of page

DODATKI

Koszulki bawełniane, produkt od którego większość firm, grup, marek zaczyna. Absolutny niezbędnik którego nie da się pominąć. Koszulki szyjemy już od niewielkich nakładów aż po wielotysięczne. Standardowo korzystamy z wysokiej jakości 100% bawełny w gramaturze 200 g/m2, dla klientów bardziej wymagających jesteśmy w stanie zorganizować innego rodzaju materiał. Z kolei dla osób które szukają budżetowego roziwązania proponujemy zajrzeć do zakładki ODZIEŻ REKLAMOWA gdzie znajduje się oferta na nadruki nanoszone na gotowe produkty. 

DOSTĘPNA PALETA KOLORÓW 

Do produkcji koszulek wykorzystujemy różnego koloru bawełnę w zależności od potrzeb klienta. Ich dostępność jest różna przez co nie jesteśmy w stanie zagwarantować cyklicznej powtarzalności barw natomiast w przypadku większych nakładów jesteśmy w stanie ją wyprodukować na życzenie klienta. Zamówienia na różnego koloru bluzy realizujemy już od 20 szt (1 belka materiału) natomiast kolory zamawiane na specjalne życzenie realizujemy od 600-700 sztuk. Standardowymi kolorami które dostępne są również w mniejszych nakładach: 
biala.png
czarna.png

BIAŁY

CZARNY

NADRUKI

 Wszystkie rodzaje nadruków jakie wykonujemy oraz ich opis dostępne są tutaj -> NADRUKI W razie pytań odnośnie plików potrzebnych do realizacji danego rodzaju nadruku zapraszamy do kontaktu. Jeżeli pliki się nie nadają jesteśmy w stanie pomóc/zaprojektować odzież.  
IMG_5546KOM.jpg
IMG_5537obr1.jpg
MG_5735-scaled.jpg
bottom of page