top of page

SPODNIE BAWEŁNIANE

Spodnie bawełniane to kolejny produkt chętnie wybierany przez naszych klientów. Zarówno grupy, drużyny, jak i firmy zachwycają się naszymi ciepłymi spodniami bawełnianym. Szeroki wachlarz możliwości zdobień pozwala nam osiągać efekty, jakich nie znajdziesz w markecie. Łączenie materiałów, różnego rodzaju przeszycia, dodatki i zdobienia to nasza specjalność. Realizujemy zamówienia od bardzo małych nakładów aż po wielotysięczne. 
Standardowym materiałem jaki wykorzystujemy do produkcji spodni jest bawełna dresowa drapana o gramaturze 320 g/m2 oraz składzie 95% bawełna 5% elastan. Dzięki dodatku niewielkiej ilości elastanu, spodnie są elastyczne oraz z łatwością wracają do swojego pierwotnego kształtu. Jest to jeden z produktów, który z pewnością zostanie z Tobą na kilka sezonów.

DOSTĘPNA PALETA KOLORÓW 

Do produkcji bluz wykorzystujemy różne kolory bawełny, w zależności od potrzeb Klienta. Ich dostępność jest zmienna, przez co nie jesteśmy w stanie zagwarantować cyklicznej powtarzalności barw, jednak w przypadku większych nakładów jesteśmy w stanie ją wyprodukować na życzenie Klienta. Zamówienia na różnego koloru spodnie realizujemy już od 20 szt (1 belka materiału) natomiast kolory zamawiane na specjalne życzenie realizujemy od 600-700 sztuk. Standardowymi kolorami które dostępne są również w mniejszych nakładach są: 
szarymelanz.png
czarna.png

SZARY MELANŻ

CZARNY

NADRUKI

 Wszystkie rodzaje nadruków jakie wykonujemy oraz ich opis dostępne są tutaj -> NADRUKI. W razie pytań dotyczących plików potrzebnych do realizacji danego rodzaju nadruku, zapraszamy do kontaktu. Jeżeli pliki się nie nadają, chętnie pomożemy w zaprojektowaniu odzieży.  
DSC05969.jpg
IMG_7237.jpg
MG_5548-scaled.jpg
MG_4835-kopia-scaled.jpg
WhatsApp Image 22022-03-22 at 12.41.58.jpeg
WhatsApp Image 20122-03-22 at 12.42.05.jpeg
MG_4986-scaled.jpeg
MG_4692-scaled.jpeg
MG_4790-kopia-scaled.jpeg
bottom of page